coming this year... будет в этом годе ...
  
Lietuvos balandžių augintojai

Tai nuostabūs žmonės,ir tai kas yra bendravimo su savo paukščiais grožis, žinoma tik tiems, kas pažįsta balandžius. Tie kas pradėjo auginti, nuo jų nebegalės pabėgti. Jei gyvenimas ir privers- tai tik laikinai.Nuotraukos susijusios su straipsniu:

padidinti Klaipėdos aukštaskraidžių augintojas A.Baniulis. Įsirengęs savo balandinę Kauno priemiestyje, jis išliko ištikimas vienai nuostabiausių aukštaskrydžių veislių. Tikras šių paukščių specialistas.
padidinti Lietuvos figūriniai vartikliai su savo šeimininku V.Monkevičium.Balandininkas solidaus amžiaus, gyvena kaime, turi keletą balandinių- atvažiuoji pas jį ir atsigauni. Stiprybės!
padidinti Karaliaučiaus spalvotagalvių, gumbinės baltagalvių augintojas. Kauno senamiestyje, užlipęs į palėpę turi į ką pažiūrėti.
padidinti Nors M.Mikutos jau nebėra, lieka jo prisiminimai apie balandžius
padidinti S.Patkauskas- vienintelis Lietuvos balandininkas, turintis tarptautinę balandžių vertinimo kvalifikaciją ir patirtį.Tikras lietuvos balandžių veislių propaguotojas ir žinovas.Šio interneto saito pagalbininkas.Pilnas idėjų ir sumanymų.
padidinti Vilniaus balandininkai A.Vaitauskas[ viduryje] ir V.Sabaliauskas duoda interviu žurnalistui. A.Vaitauskas vienas rimčiausių Lietuvos balandžių veislių žinovų,teoretikų,istorikų,ir žinoma augintojų.
padidinti A.Baltrimavičius ir V.Sabaliauskas[ dešinėje]. V.Sabaliauskas-gal vienas geriausių Lietuvos figūrinių vartiklių veisėjų, susižavėjęs ir kai kurių puikių rusiškų balandžių veislių auginimu.Sportinių balandžių entuziastas, žmogus niekada neatsisakantis padėti.
padidinti K.Girdžiūnas jaunystėje. Taip galima pasakyti trumpai. Bet jeigu norime pasakyti apie šį žmogų dar bent keletą žodžių- tai mūsų balandininkystės istorija. Ir ne vien todėl, kad šis žemaitis nuo Skuodo, neįtikėtinai kuklus ir inteligentiškas žmogus, tapo vienu iš rimčiausių rusiškų balandžių veislių specialistų ne tik Europoje, bet ir Rusijoje[rimčiausia knyga Rusijoje apie jų veisles yra su mūsų žemaičio komentarais]. Tai ir todėl, kad jis turi, atrodo, neišsemiamą savo pastebėjimų, vertimų, straipsnių lobyną. Dabar gyvena Vilniuje, daugiaukštyje, balkone augina savo balandžius,daug rašo, verčia,padeda šiam internetiniam puslapiui
padidinti Klaipėdos aukštaskraidžių augintojas-legenda G.Greinus
padidinti Petras Fominas, Lietuvos balandžių fanas jau daugiau kaip 40 metų nepamiršta savo mylimos veislės- Vilniaus spalvotašonių. Niekas nežino-jeigu ne jis tai ir mūsų veislė būtų kitokia, jei tik būtų apskritai.
padidinti Jurgis Jarmala, Aleksas Dzindzalietas ir Klemensas Putrius- Klaipėdos balandininkai džiaugiasi savo augintiniais. 70-jų metų nuotrauka
padidinti Tikrai rimčiausias Sūduvos baltagalvių veisėjas iš Kauno. Tik pas jį ko gero jų tiek daug, ir tiek spalvų ir atspalvių...Jeigu turėtų daugiau laiko jiems skirti...
padidinti Klaipėdos legenda Aleksas Dzindzalietas jau nebeaugina savo garsiųjų Klaipėdos aukštaskraidžių- paliko juos kitų atsakomybei ir puoselėjimui,bet balandžių ir papūgų nepamiršo. Jo nepakartojamas humoras ir gyvenimo džiaugsmas,kaip ir jo garsioji "česnakinė" -palieka neišdildomus atsiminimus.
padidinti Reinoldas Liaudanskas- Palangos balandininkas, Klaipėdos ir Hanoverio aukštaskraidžių augintojas prie savo balandinės.
padidinti Klaipėdiškis Alvydas Varpiotas su savo "turku"
padidinti Klaipėdos balandininkai A.Varpiotas, B.Morkūnas, A.Tamašauskas
padidinti Palangos ir Kretingos regiono balandininkai apie 1993m.
padidinti Palangos balandininkas, Klaipėdos aukštaskraidžių augintojas Jurgis Kuzmickas.
padidinti S.Patkausko balandžiai 2004 m. Poznanės parodoje laimėjo net tris čempionų titulus
padidinti Pas Vidmantų balandininką A.Arį


< atgal

 
Aukštaitijos balandininkai
Svečiuose pas Egidijų Šimkų
Kolega iš Švenčionių
A. Vaitausko balandžiai Žvėryne
Vytauto Špoko balandžiai
Svečiuose pas brolius V. ir Z. Kavaliauskus
Raimundo Rutkausko spalvotašonės lietuviškos žuvėdrėlės

 

 
 


IDEAFORMUS interneto projektai

© 2004-2005 Balandziai.lt
visos teisės saugomos