coming this year... будет в этом годе ...
  
ĮVAIRIŲ BALANDŽIŲ MUTACIJŲ PAVYZDŽIAI

ĮVAIRIŲ BALANDŽIŲ MUTACIJŲ PAVYZDŽIAI

FRANK MOSCA


Išvardintos tik žinomos mutacijos.Akivaizdu, kad šiuose balandžiuose egzistuoja ir kitos mutacijos, apie kurias arba iš viso nieko nežinome arba nežinome jų paveldimumo.Nuotraukos susijusios su straipsniu:

padidinti Saxon Swallow(saksonijos kregždė?);- mėlynai baltas bar; toy stencil, galbūt pale(blyškus), muff, crest(kuodas),piebald , kregždes žymė gali būti baldhead alelė
padidinti Lahore;- juodas Muff (apžėlusios kojos), nežinomas piebald. Testavimas parodė, kad “Lahore piešinys “ iš tikrųjų susideda iš trijų piešinių-spalvoto sparnų skydelio, galvos dėmės,kaklo žymės. Selekcija, sujungiant visus tris piešinius ir sukūrė Lahore balandžių rūšį. Tačiau dar liko nemažai darbo, norint suprasti, kas dar yra šioje ypač nuostabioje paukščių rūšyje.
padidinti Lahore;- levandos spalvos (šviesiai violetinis) Identiškas juodam Lahore, tačiau turi homozigotinę milky (my) mutaciją.
padidinti Gimple (archangelas);- Gimpel bronze-bronzinis: T-struktūros checker; kuodas (cr) -smailus; riebalinės plunksnos
padidinti Drezdeno trumpeter;- recesyvinis raudonas (e); muff (apželusios kojos), rozetė (ros)- snapo kuodas; kuodas (cr)- kriauklės forma; bronze{ atsirado duomenų,kad viena iš bronze mutacijų, yra atsakinga už baltašonę struktūrą paukščiuose, turinčiuose recesyvinę raudoną (e) mutaciją}.


< atgal

 
Pabandykime ir apie balandžių veisimą pakalbėti K.Girdžiūnas
BALANDŽIŲ SPALVŲ STRUKTŪROS (FASONO) GENAS
BALANDŽIŲ MUTACIJŲ GENETINIŲ SIMBOLIŲ SĄRAŠAS
Laukinis tipas
RUDAS
Spalvų sąveika
akių spalva {anglų k.}
Indigo-andalusian
Recesyvinis raudonas
Ash-red [peleninis- raudonas]
Almond
Recesyvinis opalas ir dominuojantis opalas
Almond standartai
Recesyvinis opalas


IDEAFORMUS interneto projektai

© 2004-2005 Balandziai.lt
visos teisės saugomos